Renginiai

Krikštynos
Jei Jums gimė naujas stebuklas - Jūsų vaikelis, čia pati puikiausia vieta švęsti jo krikštynas.
Erdvės užteks ir mažiems, ir dideliems!

Vestuvės
Jei nusprendėte žengti vieną svarbiausių žingsnių gyvenime – susituokti, tuomet be jokių eilių Jums, šventam santuokos sakramentui, duris atvers netoliese esanti nedidelė, bet labai graži Semeliškių bažnyčia arba nuostabi, choralais skambanti cerkvė.
Na, o šauniai vestuvių puotai, žinoma kviečiame į „Villa Paloma“. Jūsų šventės metu, į salėję galite sukviesti net 50 svečių ir vis tiek užteks vietos smagiems šokiams!

Jubiliejai, gimtadieniai
Sugalvojote smagų vakarėlį savo gimtadieniui ar solidžiam jubiliejui? Mūsų sodyba tam pasiruošusi! Erdvė sukurta taip, kad scenografijos, dekoro ir šviesų pagalba galite sukurti nepakartojamą šventę sau ir savo svečiams!
Jūsų pageidavimu bendradarbiaudami su profesionaliais partneriais galime Jums padėti surengti ir dekoruoti Jūsų šventes.

Verslo renginiai, konferencijos, kompanijų šventės
Konferencijos, mokymai, verslo susitikimai šioje aplinkoje bus efektyvesni ir įsimintini, nes Jums netrukdys miesto triukšmas, o nuostabūs vaizdai už langų įkvėps naujoms idėjoms.
Sugalvojote kartu su savo kolegomis, darbuotojais kartu švęsti įmonės šventę – atvykite į sodybą „Villa Paloma“. Įvairioms atrakcijoms, žaidimams ar rungtims yra puikios erdvės lauke!
O gal tiesiog norite gero, kokybiško poilsio? Tuomet keliaujame poilsiauti į „POILSIS“