Villa Paloma

Kontaktai

Tikslus mūsų adresas:
Elektrėnų savivaldybė
Beižionių seniūnija
Balandiškių kaimas
Balandiškių g. 1A
Pašto indeksas: 21320
Lietuva

O, kad būtų viskas daug paprasčiau, štai Jums kelio legenda:
Tiems, kurie naudojasi navigacija. Suveskite „Barboriškės“ ir naujos technologijos turėtų nurodyti Jums kelią. O jei norite tradiciškai važiuoti pagal nuorodas, tuomet vadovaukitės šiais aprašymais.

Maršrutas „Iš Vilniaus“
Važiuojant automagistrale Vilnius-Kaunas, pravažiavus Vievį (kryptis iš Vilniaus) – reikia užvažiuoti ant paskutinio viaduko tilto, tuomet būtina laikytis - Semeliškių miestelio krypties. Štai ir Semeliškės - dar keletas kilometrų (Aukštadvario kryptimi), kol privažiuosite nuorodą į "Beižionys" – tada jau sukite ir važiuokite žvyrkeliu iki Barboriškių gyvenvietės (apie 7 km). Prie "Barboriškių akmens" - pasukite į kairę ir kaimo keliuku, pro keletą šaunių kaimo sodybų - važiuokite dar apie 1,5 km, kol kairėje pusėje pamatysite mažą tvenkinį, o dešinėje pusėje bus keliukas į statų kalną, įveiksite keliuką ir Jūs pasieksite "Villa Paloma". Mes lauksime Jūsų.

Maršrutas „Pro Trakus“
Tiems , kurie būtinai nori važiuoti pro Trakus. Pravažiuojate Trakų miestelį. Žiede reikia laikytis Semeliškių krypties. Smagiai pravažiuokite pro Semeliškes. Pasieksite sankryžą T formos, tada reikia laikytis Aukstadvario krypties ( kairės pusės). Įveikite dar keletą kilometrų, kol pamatysite nuorodą „Beižionys“. Ten pasukus važiuokite žvyrkeliu iki Barboriškių gyvenvietės (apie 7 km). Prie "Barboriškių akmens" - pasukite į kairę ir kaimo keliuku, pro keletą šaunių kaimo sodybų - važiuokite dar apie 1,5 km, kol kairėje pusėje pamatysite mažą tvenkinį, o dešinėje pusėje bus keliukas į statų kalną, įveiksite keliuką ir Jūs pasieksite "Villa Paloma". Mes lauksime Jūsų.

Maršrutas ”Iš Kauno”
Jei keliaujate iš Kauno. Prieš pat Elektrėnų miestelį užvažiuokite ant viaduko tilto. Jūsų kryptis - Jonava.Toliau reikia laikytis Kietaviškių krypties. Pasiekus Kietaviškes, laikytis Pastrevio. O pagaliau pasiekus Pastrevį, keliaukite link Semeliškių.Nuo Semeliškių Jums reikia važiuoti link Aukštadvario. Įveikus apie 4 km. bus posūkis į dešine link Beižionių. Ten pasukus važiuokite žvyrkeliu iki Barboriškių gyvenvietės (apie 7 km). Prie "Barboriškių akmens" - pasukite į kairę ir kaimo keliuku, pro keletą šaunių kaimo sodybų - važiuokite dar apie 1,5 km, kol kairėje pusėje pamatysite mažą tvenkinį, o dešinėje pusėje bus keliukas į statų kalną, įveiksite keliuką ir Jūs pasieksite "Villa Paloma". Mes lauksime Jūsų.

Turite dar klausimų? Tuomet susisiekite:

Kontaktinis telefonas: +370 611 20857
El.paštas: arunasjonaitis@gmail.com


„Villa Paloma“ - mūsų namai JUMS!